Pies i kot, dwa gatunki zwierząt najbliżej związane z człowiekiem jednocześnie potocznie uważane są za nieprzyjaciół, a przynajmniej za stworzenia, które się specjalnie nie kochają, “żyją jak pies z kotem…”. Bez względu na to, że przecież opiekunowie psów i kotów wiedzą dobrze, że nie jest to do końca prawda i można podać wiele przykładów psio-kociej komitywy, a nawet przyjaźni to prawdą jest, że psu trudno porozumieć się z kotem. Dlaczego tak się dzieje ? Przeczytaj całość »
W kategorii
OFERTA, dodany 2008-08-04.
Skomentowano 24 razy
Kiedy Twój pupil zachowuje się w sposób dla Ciebie niezrozumiały i trudny do zaakceptowania zaczynasz szukać pomocy w różnych miejscach. Rzeczywiście, nie warto czekać, że problem sam minie bo na ogół tak się nie dzieje, a zachowanie utrwalone trudniej zmienić. Na szczęście możesz już taką pomoc uzyskać jeżeli skontaktujesz się z psychologiem zwierzęcym. Przeczytaj całość »
W kategorii
OFERTA, dodany 2008-08-04.
Skomentowano 7 razy
Dzielisz swój dom z małym drapieżnikiem, z którym nie bardzo możesz się dogadać. Jeżeli kotów w domu jest więcej może się zdarzyć, że nagle zaczynają się psuć miedzy nimi stosunki a Ty zupełnie nie rozumiesz co się mogło zdarzyć – czujesz, że żyjesz w centrum tego konfliktu i jesteś bezradny. Przeczytaj całość »
Czasem bywa tak, że Ty i Twój pies macie problem ze wzajemnym porozumieniem. Może to także dotyczyć nie bezpośrednio Ciebie , ale kogoś z domowników. Problem narasta a wzajemna frustracja powoduje rozdrażnienie i zniechęcenie. Naprawdę nie ma potrzeby, aby ta sytuacja trwała dalej – tu jest potrzebny psi psycholog. Przeczytaj całość »